Paylaşım Vazgeçenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Profiterol

Forum Sahibi
Katılım
28 Mar 2020
Mesajlar
186
Konum
Tekirdağ
Nick
ImSOLOTURK
Sınıf
Rogue
Irk
Protean
Ölümsüz olmanın kötü yanları vardır. Bazı insanlara acı fazla gelir. Önceki hayatlarında yaşadıkları kayıplar, işledikleri suçlar, pişmanlıklar… Bazıları bütün bunlarla baş edemezler. Ölüm de bir kurtuluş olmadığı için Proteanlıların acıyla mücadele etmek için yaratıcı yollar bulmaları gerekmiştir.

Artık yaşama, sonsuz yolculuğuna devam etmek istemeyen Proteanlı Narun Kristali’nden her yere yayılan, ölümlü gözlerin göremediği ışığı bulmak zorundadır. Narun Kristali iki dünya arasında var olan bir köprüdür, aynı zamanda yaşamı hak etmeyen ruhların da hapishanesidir. Aynı anda iki alemde de var olmaktadır.

Narun Kristali son derece değerli bir madendir. Bu kristalden kesilen parçalardan üretilen toz da haliyle çok değerlidir, illegal yollardan satın alınabilir. Bazı maceracılar Narun Kristali’ne ulaşıp bir parça koparabilmek için hayatlarını riske ederler. Kristalin etrafında arazi ve koşullar çok serttir. Narun Kristali’nin ışığı ve ısıyı emen bir yapısı vardır. Bu arazide yürümek demek hayatla kumar oynamak demektir.

Narun Kristali’nden elde edilen, halk arasında “Narun” olarak bilinen bu toz ne işe yarar? En basit haliye anlatmak gerekirse bir uyuşturucu çeşididir Narun. Eğer ayarlı dozlarda kullanılır ise kullananı bitkisel hayata, bir çeşit komaya sokar. Bu Protean kültüründe bizim için intihar neyse odur. Acıyla baş etmenin bir yoludur. Proteanlılar arasında bu yolu seçmek büyük bir günah olarak görülür ve bu yüzden vazgeçenler saklanırlar. Dağlarda, mağaralarda inzivaya çekilirler. Bazen grup olarak, bazen de tek. Bu sistem çok ama çok uzun yıllardır bu şekilde devam etmektedir.

Hikayeler genellikle asi ruhlarla başlarlar. Bizim de bir hikayemiz olması için asi bir ruha ihtiyacımız var. O asi ruhun adı Razu.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst